Share !


ДУХОВНИЙ ЦЕНТР СОКАЛЬСЬКО-ЖОВКІВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УГКЦ

В С.ТУРИНКА ЖОВКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Будівельний об`єм - 7660,0 м.куб
Площа забудови - 638,3 м.кв.
Загальна площа - 1413,4 м.кв.

Будівлі духовного центру Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ запроектовані в південній частині ділянки із забезпеченням необхідної віддалі до мішаного лісу з охоронною зоною 50 м. Основна будівля центру – триповерхова, висотою 12,11 м, розмірами в плані 43,0 м х 24,4 м

Територія духовного центру функціонально поділена на відпочинкову, спортивну, господарську зони. У північно-західній частині запроектована відпочинкова зона: регулярний партерний сад, озеро ландшафтної форми, прогулянкові алеї та містки. Біля озера розміщений деревяний будинок - сауна на 12 осіб. Північно-східну частину займають спортивні площадки: мініфутбол, великий теніс, баскетбол, волейбол – 2шт. Південно- західну частину ділянки займають господарські приміщення, гаражі на 3 авто та автобус, трансформаторна підстанція.

Об’ємно – просторове вирішення будівлі духовного центру виходить з сучасних потреб і вимог з врахуванням ментальності і традиції української церкви.

Півсферичні та півциліндричні форми є оптимальними у розприділенні конструктивних навантажень, енергоощадними з огляду на ефективне енергоощадне використання внутрішнього об’єму та створюють динамічний силует, характерний для українських сакральних та споруд ужиткового характеру.

На відм.0.000 розміщений вестибюль, з якого є вхід у каплицю. На цьому рівні запроектовані приміщення їдальні- трапезної на 60 осіб, гардероб та санвузли.

На відм. 4.200 розміщені 2 зали нарад на 50 місць і на 15 місць, хори каплиці та готельні номери: 11 однокімнатних до особових і 2 двокімнатні одноособові апартаменти.

На відм. 7.500 запроектовано 18 однокімнатних номерів з можливістю влаштування додаткового місця, балкон над великим залом, хол.