СИМЕТРІЯ

Школа мистецтв
з концертним залом

Рік: 2020
Категорія: Культура
Розташування: Львів, Україна

Природній ландшафт з яристим рельєфом визначили основний задум будівлі, як цілісної раціональної структури з глибоко проникненими в оточення об’ємами вздовж яру.

Для забезпечення приватності як школярів так і мешканців, будівля виходить до будинків вулиці Личаківської глухим об’ємом, в якому прорізаний вузький відкритий каньйон для світла і виглядів. У каньйон виходять камерні приміщення для індивідуальних занять розміщені у двох південних триповерхових блоках. На першому поверсі влаштовані приміщення з великогабаритними музичними інструментами з виходами на терасу. Навчальні приміщення забезпечені східною та західною орієнтацією для оптимальної ізоляції.

Об`єм концертного залу займає центральне положення в композиції будівлі. Біля залу розміщені гардероб, санвузли, кафе. Вестибюлі залу і школи об’єднані в одному об’ємі з можливістю спільного та окремого використання потрібної площі для конкретної події.

Приміщення для групових занять хореографією, оркестрові розміщені зі східної сторони. З кімнат дошкільного клубу влаштовані виходи на прилеглу територію. Приміщення образотворчого мистецтва та технічної творчості займають північне крило з метою забезпечення необхідного освітлення. З цього блоку є вихід безпосередньо на ділянку. У підземному просторі влаштований паркінг.

На території запроектований подіум та амфітеатр для вуличних перформенсів із залученням учнів школи мистецтв та мешканців прилеглих будинків. Зелений амфітеатр перед основною будівлею передбачений для відпочинку мешканців міста.

Історична будівля №103 на вул. Личаківський пристосовується в існуючих габаритах для потреб загальнодоступного мультифункційного простору з кафе, виставковим залом, магазином.

Фасади будівлі школи мистецтв з концертним залом оздоблені навісними фасадами з плит пісковика чи травертину, або композитними панелями, з вставками кольорових скляних панелей. подвір`я та західну терасу.


s