СИМЕТРІЯ

Школа мистецтв
з концертним залом

Рік: 2020
Категорія: Культура
Розташування: Львів, Україна

Архітектурний об’єм частково занурений в землю для створення будівлі в комунікації з натуральним ландшафтом. На гребені зеленої галявини проходить основний підхід до будівлі, від якого розгалужується стежка до північної частини ділянки. Характер навколишньої історичної забудови, природнє оточення та рельєф покликали запроектувати будівлю школи мистецтв у стилі модерністичної вілли з перетіканням зовнішнього та внутрішнього просторів та композицією горизонтальних об’ємів.

На території запроектований подіум та амфітеатр для вуличних перформенсів із залученням учнів школи мистецтв та мешканців прилеглих будинків. Зелена галявина – сад скульптур - перед основною будівлею передбачена для відпочинку мешканців міста.

Історична будівля №103 на вул. Личаківський пристосовується в існуючих габаритах для потреб мистецького клубу - загальнодоступного мультифункційного простору з кафе, виставковим залом, магазином. Фасади будівлі школи мистецтв з концертним залом оздоблені навісними фіброцементними панелями.

Об`єм концертного залу займає центральне положення в композиції будівлі. Завдяки розсувним системам зовнішньої стіни залу, що межує з внутрішнім подвір`ям, простір залу може продовжуватись, що дає змогу проводити події, залучаючи до залу такі загальні приміщення, як вестибюль, кафе, подвір`я, малий зал, бібліотеку.

Головний вхід здійснюється у вестибюль, який займає одноповерховий об’єм з огляду збереження домашнього масштабу та забезпечення інсоляцією навчального корпусу. Завдяки рельєфу влаштована прогулянкова стежка на даху вестибюлю з оглядом пам`яток архітектури. Вестибюль об’єднаний скляним вітражем з внутрішнім подвір`ям, яке замощене великогабаритними плитами, озеленене штамбовими деревами у кадках, що можна пересувати в залежності від сценарію події. Камерні приміщення для індивідуальних занять розміщені у західному триповерховому блоці для інсоляції приміщень зі східною та західною орієнтацією. На першому поверсі влаштовані приміщення з великогабаритними музичними інструментами, які можна пересувати через подвір`я та західну терасу.


s