СИМЕТРІЯ

Розвиток території
вздовж вулиці Погулянка у Львові

Рік: 2023
Категорія: Житло, Громадська
Розташування: Львів, Україна

Загублені простори (дисфункційні, занедбані, з негативним впливом, недоступні, небезпечні) є втраченими просторами. Розвиток території охоплює регенерацію втрачених просторів з використанням історичної комунікації та включення нових інфраструктурних елементів зі збереженням рельєфу та ландшафту. Основні планувальні та архітектурні рішення акумульовані з минулого архітектурної та культурної спадщини міста, природних цінностей навколишнього ландшафту для привнесення їх в майбутнє.

Передбачається розширення рекреаційних просторів для занять спортом, активного відпочинку, дитячих майданчиків та створення громадських просторів як місця зустрічі мешканців і відвідувачів, взаємозв’язків між сусідами. Рекреаційна зона озеленених територій загального користування Р-3 збільшується до 2,31 га.

Взаємозв’язками природи відновлюються взаємозв’язки міста. Оптимізація ефективності використання міської землі, організація соціальних, демографічних і економічних процесів лягли в основу формування містобудівних рішень.

Територія житлової забудови і дитячого садка передбачена повністю пішохідна. Головна алея, що з’єднує внутрішні подвір`я будинків запроектована з можливістю доступу спецтехніки до будівель. Під будівлями запроектовані підземні автостоянки та підземний проїзд до громадських будівель. Автостоянки для відвідувачів спортивно-відпочинкового комплексу та апартготелю передбачені під будівлею апарт-готелю. Велодоріжки та пішохідні зв’язки житлового та спортивно-відпочинкового комплексів переплітаються зі стежками лісопарку та променадою Погулянки.

Об`ємно-просторова композиція забудови зумовлена історичним розплануванням будівель. Спортивновідпочинковий комплекс сформований із збереженням існуючих елементів колишньої броварні, зокрема головного фасаду, пивниць із бочковими склепіннями.

Команда: Микола Рибенчук, Олена Рибенчук, Марія Москалюк, Євгенія Петрич, Назар Шклянка, Катерина Шклянка;

Візуалізації - команда Follow you home:
Олександр Огранович, Марія Засадній


s