СИМЕТРІЯ

Торговий центр
з готельним блоком Grand Hotel Lviv
та конференц-залом по вул. Дорошенка, 2

Рік: 2020
Категорія: Торгівля, готель
Розташування: Львів, Україна

Для збереження громадського простору та комфортності вулиці будівля запроектована по червоній лінії з відступом на 1 м у рівні тротуару.

Зважаючи на актуальні потреби автономності та ізоляції, магазини торгового центру мають доступ безпосередньо з вулиці і вертикальний зв’язок з другими рівнями торгових приміщень. Готельні номери планувально відокремлені у блок, ізольований та забезпечений самостійними входами і комунікаціями (вертикальними і горизонтальними) як з існуючої будівлі готелю так і безпосередньо з вулиці.

Фасад від вул. Дорошенка орієнтований на південний схід, тому композиція фасаду утворена легко вигнутими карнизами, простінками та заглибленими вікнами.
Вигин фасаду зумовлений напрямами осей візуального сприйняття від вулиці Дорошенка, з проспекту Свободи, вул. Беринди та вул. Руської.

Великі площини вікон ідентифікують будівлю в часі, перегукуються з просторими вікнами необарокового фасаду історичної будівлі Ґранд готелю. Конфігурація вікон в плані зумовлює відбиття сонячного світла до будинків, розміщених напроти.

На останньому поверсі розташований конференц-зал площею 301 кв.м та велика оглядова тераса з виглядом на центр міста. Останній поверх є відступлений в глибину фасаду і є майже непомітним з вулиці Дорошенка.

Об`ємно-планувальне рішення спрямоване на максимальне збереження існуючого громадського простору від вулиці Дорошенка та забудову подвір`я із застосуванням терасного розміщення готельних номерів для уникнення колодязів та збереження інсоляції існуючих приміщень, що виходять вікнами у подвір`я.

Фасад оздоблений плитами травертину, віконні відкоси з листів матової нержавіючої сталі.


s