СИМЕТРІЯ

Житловий комплекс на вулиці Карманського, 7a

Рік: 2019
Категорія: Житло
Розташування: Львів, Україна

Основними формотворчими факторами житлового комплексу є відповідні відступи від існуючої забудови, червоні лінії забудови, наміри забезпечення інсоляцією всіх квартир. Вільні функціональні простори і проектовані об’єми чергуються в залежності від якостей і обмежень місця. Від в'їзду з вулиці І.Франка до південної межі ділянки створені зв’язки між будівлями, майданчиками, скверами, паркінгами у міській послідовності, відповідній до рельєфу та ландшафту.
Комплекс утворений двома житловими будинками: будинок 1 від вул. Франка (6-ти поверховий на 45 квартир з підземним паркінгом на 25 авто) і будинок 2 у глибині ділянки вздовж вулиці Карманського (7-9-ти поверховий на 138 квартир з дворівневим підземним паркінгом на 175 авто).
Конструктивна схема – монолітний залізобетонний каркас, зовнішні стіни – керамічні блоки.
Пропонується система Solar Façade з навісних фасадних сонячних панелей Skala Avancis та сонячні парки на зелених дахах будинків.

Будинок 1 до вулиці Франка звернений лаконічним ортогональним фасадом, тоді як з південної сторони великими балконами підтримує рельєфний і щедро озеленений ландшафт. Для діалогу з існуючою малоповерховою вілловою забудовою вулиці Карманського прийнята композиційна різноповерховість будинку 2 з виділенням локальних об’ємів на різних висотах.
Застосування натуральних кольорів світлого дерева і темно-сірого в дизайні фасадів обґрунтоване розміщенням будівель в природному середовищі, трактуванням проектованих об`ємів як взаємопов’язаних природніх утворень. Благоустроєм території передбачено влаштування дитячих майданчиків, майданчиків для відпочинку дорослого населення, для господарчих цілей, для занять фізкультурою, озеленення території, влаштування пішохідних та вело- доріжок, гостьова автостоянка. Проїзди автотранспорту до паркінгів передбачені без пересічення з потоками пішоходів та велосипедистів, без проникнення в пішохідно - відпочинкову зону.


s