СИМЕТРІЯ

Торговий центр "СКРИНЯ"

Рік: 2006
Категорія: Офіси&Торгівля
Розташування: Львів, Україна

Skrynia
Skrynia

Реконструкція виробничого корпусу по вул.Городоцькій у Львові під торговий центр “Скриня”. Обласна премія ім.Левинського 2008 року. “Кришталева цеглина” ІІ місце в номінації торгові центри в конкурсі “DOM 2006” на найкращу інвестицію в будівництво по обидві сторони східного кордону Європейського Союзу, (Люблін, Польща) Активними акцентами забудови ділянки вул. Городоцької по сусідству з виробничим корпусом є житлова забудова, ініційована неоготичною катедрою на площі Кропивницького. Динамічне середовище покликало до ритмічної раціональної композиції прибудови головного фасаду, яким будівля презентується від вул. Городоцької.
Статична геометрія будівлі енергезована діагоналями ескалаторів за структурованою прозорою скляною поверхнею, яка стає простором. Простір огортається двома напівциліндричними поверхнями на всю висоту будівлі, які стають об`ємами. Плавні лінії головного входу заохочують до занурення і подорожі вулицями торгового центру. Монументальні вежі добре оглядаються з далеких відстаней відкритого простору залізничного вокзалу, утверджуючи свою пряму присутність в урбаністичному коктейлі Львова.

Skrynia
Skrynia
Skrynia

Архітектурний задум грунтується на створенні привабливого середовища для торгівлі і відпочинку. В проекті застосовані передові і найсучасніші напрямки в архітектурі та дизайні. Це пунктові з`єднання навісу головного входу, конструкція скляної стіни холу ескалаторної групи висотою 18 метрів, загальний дизайн головного фасаду та інтер`єрів. У викінченні інтер`єрів застосовані якісні і дорогі матеріали: плитка для підлог, нержавіюча сталь, гнуте скло, а також авторські елементи дизайну, зокрема світильники за дизайном всесвітньовідомого португальського архітектора Алвара Сіза. Будівля має чотири поверхи – тому в основу колористики інтер`єрів покладено задум чотирьох пір року. Радісні кольори вхідної групи – Весна, насичені кольори ескалаторного холу другого поверху – Літо, контрасні кольори третього поверху – Осінь, холодні кольори четвертого поверху – Зима.


s
Skrynia
Skrynia
Skrynia
Skrynia
Skrynia
Skrynia
Skrynia
Skrynia
Skrynia
Skrynia
Skrynia